День навпаки - «Учні в ролі вчителів»

Під керівництвом досвідченого педагога Борка М.Ю. та учнями 8-В класу, був організований та проведений день навпаки - «Учні в ролі вчителів»

13:25 18.04.2024

Сьогодні, 17 квітня, в Тячівському спорткомплексі «Спортивна арена Тячів» відбувся ІІІ етап Всеукраїнських змагань „Пліч-о-пліч". На цьому етапі змагалися команди Тячівського району з баскетболу та черлідингу. Баскетбол (юнаки) представляли спортсмени нашого закладу, які в результаті наполегливої боротьби зайняли перше місце. Вітаємо переможців. Готуємось до ІV етапу.

17:59 17.04.2024

З метою санітарного очищення та благоустрою території Нижньоапшанського ліцею АПША 29 березня 2024 року в навчальному закладі було проведено толоку. До заходу долучилися учні, педагогічні працівники та інші працівники закладу.

16:19 29.03.2024

Сьогодні в Нижньоапшанському ліцеї "АПША" проведено лекцію з висвітлення подій, пов’язаних з проголошенням Карпатської України.

Учні 8-В класу підготували реферати та тематичну презентацію про боротьбу за незалежність "Карпатська Україна", "Срібна земля, "Хроніка Карпатської України 1919-1939рр".

17:46 21.03.2024

20 березня 2024 року на базі Нижньоапшанського ліцею „Апша” відбувся семінар директорів закладів загальної середньої освіти Солотвинської селищної ради за участі представників управління освіти, молоді та спорту.

20 березня 2024 року на базі Нижньоапшанського ліцею „Апша” відбувся семінар директорів закладів загальної середньої освіти Солотвинської селищної ради за участі представників управління освіти, молоді та спорту.

16:17 20.03.2024

Проведено навчання щодо реєстрації та створення персонального кабінету учасника НМТ

Заступником директора Нижньоапшанського ліцею "АПША" Зубач Д. І. з випускниками навчального закладу, які планують вступати до закладів вищої освіти на бакалаврські програми, було проведено навчання щодо реєстрації та створення персонального кабінету учасника НМТ, згідно листа Центру оцінювання якості освіти, опублікованого 13.03.2024 на сайті УЦОЯО.

16:12 18.03.2024