38 років тому  – 26 квітня 1986 року  – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС.

Дата: 27.04.2024 19:09

38 років тому  – 26 квітня 1986 року  – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

У зв’язку із 38-ми роковинами Чорнобильської катастрофи в Нижньоапшанському ліцеї «Апша» проведено ряд заходів: перегляд документальних фільмів про Чорнобиль, майстер-класи для учнів. Класні керівники та вчителі історії, географії, біології провели заходи відповідно плану роботи. Активну участь брали наставники вчителів історії Шеверя Ніца Флорівна, Дан Марія Володимирівна, Олексій Валентина Миколаївна та учні 8-В класу Ботош Адріана, Змикало Аделіна, Філіп Ванесса, 9-В класу Алб Альбіна, Марина Діана, Феде Анна, 9-Г класу Лаврюк Максим, Марина Василь, Боже Крістіан, Філіп Микита, Філіп Іван, Дан Марія, Токар Ніколетта.