До дня народження Тараса Шевчення

Дата: 11.03.2024 15:21

3 нагоди 210-ї річниці від дня народження видатного українського письменника, поета та художника Тараса Григоровича Шевченка учні 5-11 класів Нижньоапшанського ліцею "Апша" підготували літературну композицію "Борітеся-поборете!".
Кобзарю, знов я до тебе приходжу, бо ти для мене - совість і закон.
      Також у ліцеї було проведено конкурс на знання життя та творчості Т. Шевченка, у якому активну участь брали учні 9-Б,В,Г класів. Усі учасники конкурсу продемонстрували високий рівень знань; активно проходили всі етапи змагань.
      Учні усіх класів та всі філологи ліцею «Апша»долучилися до заходів вшанування 210-річниці від дня народження Тараса Шевченка.