День навпаки - «Учні в ролі вчителів»

Дата: 18.04.2024 13:25

Під керівництвом досвідченого педагога Борка М.Ю. та учнями 8-В класу, був організований та проведений день навпаки - «Учні в ролі вчителів»

Мета цієї роботи полягає в створені соціально-культурного мікроклімату в закладі, який би сприяв творчому саморозкриттю та саморозвитку, дозволяє учням легко зрозуміти та вникати у навчально-виховний процес, спонукає їх до більш свідомого вибору подальшої професії.

До організації вищезазначеної роботи були залучені вчителі різних предметів під керівництвом   яких були проведені дані уроки.

За підсумками проведених учнями занять можемо зазначити наступне:

- учні - «вчителі» були задоволенні та вражені підтримкою однокласників, де проводили уроки;

- зрозуміли, яка велика відповідальність полягає на плечі вчителя, скільки старань та зусиль вчитель має докласти для того, щоб учні отримали якісні знання, щоб розвивати відповідно до вікової категорії знання, навички та вміння;

Щиро вдячні вчителям, які залучилися до співпраці та дирекції ліцею за підтримку цієї ідеї:

Борка М.Ю., Марина М. І.,  Йовдій.  Д. Д.,  Борка   В. В.,  Дан  М. В., Дан  Г. Н., Шимон М. В., Філіп М. І.,  Тіте  О.І., Марина О.В.,  Костевич О.І., Шеверя Н.Ф.,  Шелевер Т. М., Венгрін Г.І.