Нижньоапшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Дирекція школи та педагогічний колектив

Дирекція школи та педагогічний  колектив  Нижньоапшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів спростовує розповсюджену інформацію щодо затриманого за скоєння тяжкого злочину учня Турда Василя Васильовича, 12.03.2004 року народження, що проживає в селі Нижня Апша, по вулиці Леніна 22.

В ряді інтернет –видань 18-19 квітня 2018 року було сказано, що учень Турда В.В. який перебував під домашнім арештом за рішенням суду, відвідував нашу школу. Такого факту не було і не могло бути, бо ми усвідомлюємо, що цей підліток є загрозою для дітей школи. Надіємося, що Турда В.В. понесе заслужене покарання за скоєний злочин.

Просимо журналістів надалі ставитись більш відповідально до публікацій такого характеру  та більш ретельно перевіряти отриману інформацію, перш ніж публікувати її в соціальних мережах.